Společnost BUDEST, s.r.o. se zabývá výrobou přesných strojírenských výrobků a zámečnickou kovovýrobou. Firma byla založena v roce 1996 a navazuje na dlouholetou tradici moravskobudějovického strojírenství. Firma disponuje moderně vybavenými výrobními prostorami a vlastní nejmodernější CNC obráběcí stroje se špičkovou řídící technikou. V roce 2003 BUDEST, s.r.o. úspěšně zavedl systém řízení jakosti ISO 9001:2000.

Zkušenost klienta: BUDEST, s.r.o.
JUDr. Milan Mikula

výroba přesných strojírenských výrobků a zámečnická kovovýroba

Jednatel spol.

Když bylo firmě nejhůře, našli jsme partnera, který nám pomohl firmu ozdravit a nastartovat pozitivní vývoj.

Problém:

Převzali jsme společnost, která měla zajímavý předmět činnosti. Bývalý majitel však nemovitosti společnosti zatížil bankovním úvěrem, který nebyl dlouhodobě splácen. Celý problém dospěl až do situace, kdy firma mohla o nemovitosti přijít. Potřebovali jsme extrémně rychle finanční hotovost v řádu miliónů korun a nikdo nám ji nebyl ochoten poskytnout.

Řešení:

Obrátili jsme se na NOVA leasing, a.s., která reagovala okamžitě. Poskytnula nám rychle celou hotovost a to bez zbytečného administrování a složitých procedur. Od doby prvního kontaktu se náš vztah postupně vyvinul k obapolné spokojenosti a financování NOVA leasing dnes opakovaně využíváme.

Máte podobný příběh?Tak nás neváhejte kontaktovat

+420 270 001 970

Kontaktní formulář

Vyplňte formulář a naši experti vám
do 24 hodin odpoví!

Volejte: 270 001 970