Společnost FENSTRA PLAST spol. s r.o. byla založena v roce 1993 a již od svého založení se orientovala zejména na výrobu plastových oken a dveří. V současné době se společnost orientuje na výrobu z profilového systému Gealan. Profilový systém GEALAN v kombinaci s kováním SIEGENIA a dalšími konstrukčními prvky umožňuje vyrábět okna a dveře téměř neomezených rozměrů a tvarů. Tyto výhody oceňují především zákazníci při provádění složitých rekonstrukcí nebo modernizací starých budov, na něž se vztahují přísná nařízení památkové péče.

U dveřních výplní firma plně využívá výhod nové koncepce a moderních technologií. Kombinace tvarů, povrchů a skel umožňuje využití těchto výplní jak při rekonstrukcích, tak v novostavbách.

Společnost FENSTRA PLAST spol. s r.o. je od r. 2005 držitelem certifikátu TZÚS Praha s. p.

Zkušenost klienta: FENSTRA PLAST spol. s.r.o.
Milan Ladislav

Výroba oken, dveří z plastů

Jednatel spol.

Díky NOVA leasing, a.s. a jejímu financování naše firma dnes jede dál. Na rozdíl od některých jiných firem ve stavebnictví.

Problém:

Díky krizi ve stavebnictví a skokovému poklesu obratu se naše firma dostala do tísně. Dobří zaměstnanci se těžko hledají, takže jsme nepropouštěli, museli jsme živit sklad a tak náklady, na rozdíl od příjmů neklesaly. Vznikl nám tak velmi vážný problém – nedostatek peněz na provoz společnosti.

Řešení:

Na základě letáku jsme se obrátili na NOVA leasing, a.s. Byli jsme mile překvapeni, že druhý den po telefonátu následovala schůzka, kde se nás ujal ekonomicky vzdělaný obchodník, který pro nás připravil koncept řešení, podepsal s námi kontrakt a během tří dnů nám na účet přišly peníze.

Máte podobný příběh?Tak nás neváhejte kontaktovat

+420 270 001 970

Kontaktní formulář

Vyplňte formulář a naši experti vám
do 24 hodin odpoví!

Volejte: 270 001 970