Název společnosti je trošku zavádějící. Je to tím, že ke dni založení v roce 1997 společnost Horská chata spol. s r.o. začínala provozem ubytovací a hostinské činnosti v lyžařském středisku v Deštném v Orlických horách ve staré chatě postavené v roce 1934.

Ještě tentýž rok však společnost rozšířila své podnikání o zemědělskou výrobu – získala 500 ha zemědělské půdy a majetek rozpadajícího se státního statku. Během několika let se podařilo z prakticky nepoužitelného technického zázemí, strojů a budov vybudovat moderní zemědělský provoz pro zemědělství a chov horského skotu. Dnes společnost disponuje nejmodernější technikou se stářím méně než šest let. Kapacitně zvládá jak své vlastní práce na farmě, tak o práce pro odběratele.

V roce 2009 navíc společnost dokončila stavbu horského hotelu SRUB KAROLINA. Naprosto nevšední atmosféra dřeva a neotřelý design ubytování, dvou restaurací a 3 dráhového bowlingu v kombinaci s domácí stravou dnes představuje nejvyšší standard hostinských služeb.

Zkušenost klienta: Horská chata spol. s.r.o.
Jiří Povolný

Zemědělská výroba

Dlouhodobí finanční partneři se k nám obrátili zády a ti, které jsme poznali až na první schůzce, nám pomohli tak, že po stagnaci dnes již opět rozvíjíme své podnikání.

Problém:

V dobré víře jsme poskytli z provozních zdrojů finanční půjčku blízké osobě a o peníze jsme přišli. Neměli jsme tedy ze dne na den dostatek peněz na provoz. Naše firma se zabývá ekologickým zemědělstvím a musí plnit mnoho parametrů, takže se jednalo o více než vážný problém.

Řešení:

Na internetu jsme našli NOVA leasing, a.s. a zkusili jim zavolat. Během dvou dnů, po jednom telefonátu a jedné příjemné schůzce, jsme měli vše vyřízeno a následující den jsme měli peníze na účtu. Velmi důležitý pro nás byl i příjemný pocit z kontaktu s NOVA leasing, a.s., kdy již na první schůzce jsme měli pocit, jako bychom se znali léta a mohli si důvěřovat.

Máte podobný příběh?Tak nás neváhejte kontaktovat

+420 270 001 970

Kontaktní formulář

Vyplňte formulář a naši experti vám
do 24 hodin odpoví!

Volejte: 270 001 970