Společnost ORTO SHOES s.r.o. je český výrobce obuvi, který vyrábí kvalitní pracovní bezpečnostní obuv, hasičskou zásahovou obuv a profylaktickou obuv pro diabetiky.

  • Pracovní bezpečnostní obuv – jedná se o výrobu komplikované a vysoce kvalitní obuvi zaměřenou na záchranné složky. Výroba je zaměřena na rychlost, kvalitu a funkčnost, čímž se řadí na špičku v dané oblasti.
  • Obuv pro diabetiky – ambiciózní projekt vlastního vývoje ve spolupráci s Univerzitou Karlovou a lékaři motolské nemocnice. Společnost vyvinula výjimečné modely profylaktické obuvi, které jsou certifikovány mezinárodní zkušebnou a jsou

patentovány na mezinárodní úrovni.

Dále v projektu SHOE SOLUTIONS nabízí kapacity pro poradenskou činnost, přípravu projektů vč. návrhu technologického řešení, designu a výroby vlastní obuvi.

Zkušenost klienta: ORTO SHOES s.r.o.
Petr Martinec

Výroba obuvi

Jednatel, ředitel spol.

Rychlost a operativnost, s jakou nám NOVA leasing, a.s. poskytla financování, nám umožňuje s optimismem hledět do budoucna.

Problém:

Oblast obuvi je sama o sobě, díky asijské konkurenci, dost složitá. Jako výrobce pracovní bezpečnostní a zdravotní obuvi musí naše společnost jít neustále kupředu. Potřebovali jsme finanční prostředky na rozjetí nového projektu výroby obuvi, který by zajistil dlouhodobý rozvoj společnosti. Protože jsme potřebovali peníze rychle, abychom nepřišli o aktuální podmínky a banka nám nebyla schopna vyjít vstříc, obrátili jsme se na NOVA leasing, a.s.

Řešení:

NOVA leasing, a.s. nám navrhnula řešení financování s tím, že se jednalo o řešení rychlé a efektivní. Reagovali okamžitě a finanční prostředky jsme měli na účtu během několika dní. Jejich přístup byl vysoce profesionální a korektní, takže jsme se k využívání služeb NOVA leasing, a.s. již poněkolikáté s důvěrou vrátili.

Máte podobný příběh?Tak nás neváhejte kontaktovat

+420 270 001 970

Kontaktní formulář

Vyplňte formulář a naši experti vám
do 24 hodin odpoví!

Volejte: 270 001 970